30 Mar 2016

mask konusu


Adı: Mask 가면 
Tür: Dram, Romantik  
Bölüm Sayısı: 20 
Yapım Yılı: 2015 
Ülke: Güney KoreKonusu
ENN sevdiğim dizilerden birisi oldu 16 bölümden fazla izlemeyen ben 20 yi bile az buldum bi ara :) gerek konu olarak gerekte aşkları beni bitirdi hem ağladım hem güldüm ilk kore dizisi izlediğimde bu adama bayılmıştım yine farkını ortaya koymuş gerçekten hiç düşünmeden başlayın derim çok beğenerek izledim zamanım olsa baştan bakarım umarım sizde beğenirsinizz :


MIN WOO rolünde JO JI HOON
                                                                                                                                                                                                                      Ju Ji-Hoon dizide, büyük bir şirketin varisi olan Choi Min-Woo karakterini canlandırmaktadır. Bulunduğu konumdan ve küçükken yaşadığı olaylardan dolayı soğuk ve duygularını belli edemeyen bir karakterdir. Bir gün ailesi ve iş için bir evlilik anlaşması yapar ve Eun-Ha (Soo-Ae) ile evlenmek durumunda kalır önceleri istemesede yaşanan kötülüklere rağmen onun diğer herkesten farklı olduğunu görür ve aşık olmaya başlar. 

JI SOOK & EUN HA rolünde SOO AE
Soo-Ae dizide, iki karakter canlandırmaktadır.     eun ha nın ölümü ile onun yerine geçmiştir. başına gelenler ve borçları yüzünden kabul etmiştir ama eun ha nın tam tersi bi karakteri vardır şefkati iyimser tavırlarıyla min woo yu etkiler ve kendiside ona aşık olur.
MİN SUK HOON rolünde YEON JUNG HOON
vee kötü kedi şerafettinimiz :) 
dizide, Min Suk-Hoon karakterini canlandırmaktadır. eun ha yı sever ve hırsları yüzünden şirketi devralıp zengin olmak ister fakat eun ha nın ölümü ile işler değişir ama hiçbir olay onu hırsından vazgeçiremez.
CHOİ Mi-Yeon rolünde YOO IN YOUNG

Choi Mi-Yeon istediği her şeye sahiptir ama sevdiği adam onu sevmemektedir Mi-Yeon, Min-Woo'nun üvey kız kardeşidir. Sevdiği adam Suk-Hoon ile evlenir. Ancak onunla evlendikten sonra onun başka birisine aşık olduğunu ve hırsları ile etrafındakilere zarar verdiğini görür. Bunun üzerine Mi-Yeon  intikam almaya karar verir.

6 yorum:

 1. Kore dizilerine yetişemiyorum o kadar çok ki :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynı şekilde bide takılınca kendimi alamıyorum tabi bağımlı gibi izliyorum :)

   Sil
 2. yeni dizi arayışındaydım , yazınızı görünce pek sevindim ve en kısa zamanda başlayacağım :D sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok güzel bi dizi kesinlikle izleyin umarım beğenirsiniz :)

   Sil
 3. Blogunu ziyarete geldim Kelebek. Kore konusunda pek cahilim, yazılarından öğreneceğim gayrı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hoş geldin canım :) bende bildiğim kadarıyla artık gerçi dizi izlemekten hayattan soğudum kore başka bi dünya benim için ama neyse :)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...