20 Şub 2016

sassy go go konusu
Tür:
Romantik, Gençlik, Okul 
Bölüm Sayısı: 
16 
Oyuncular:
 Jung Eun Ji as Kang Yeon Doo 
Lee Won Geun as Kim Yeol 
 Cha Hak Yun as Ha Dong Jae 
Chae Soo Bin as Kwon Soo Ah 
Ji Soo as Seo Ha Joon 


Konusu:

Tam bir gençlik dizisi diyebilirim böyle dizileri çok seviyorum çok eğlenceli ve aynı zamanda sorunlarada değinme şekilleri çok güzel hiçbir karaktere kızamıyorsun tek bir gerçek var oda ailelerin çocukların davranışı ve hayatları üzerindeki etkisi.

Lee Won-Geun dizide,bir lise öğrencisi olan  Kim Yeol karakterini canlandırmaktadır. 
Onun karakteri, iyi notlara ve fiziksel olarak çekici bir görünüme sahiptir
O, zengin ailelerden gelen ve akademik açıdan iyi notlara sahip öğrencilerin oluşturduğu "Baekho" adındaki bir amigo takımının bir üyesidir.

Jung Eun-Ji dizide, bir lise öğrencisi olan Kang Yeon-Doo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, yaşıtları arasında popüler biri olsa da prestijli Sebit Lisesi'ne kabul edildikten sonra sıkıntılı zamanlar geçirir. O, akademik açıdan kötü notlara sahip öğrencilerin oluşturduğu "Real King" adındaki bir dans kulübünün üyesidir.


Chae Soo-Bin dizide, 
bir lise öğrencisi olan Kwon Soo-A karakterini canlandırmaktadır. 
Annesi onun bütün geleceğini planlamıştır. Onun karakteri, şişirilmiş bir özgeçmişle amigo takımına katılmasına rağmen gerçekte bir amigo kız olma yeteneğine sahip olduğunu keşfeder.

Ji Soo dizide, bir lise öğrencisi olan Seo Ha-Joon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, sınıfının en iyi beş öğrencisinden birisidir ve Kim Yeol (Lee Won-Geun) ile sevimli bir dostlukları vardır. Ailesi tarafından fazla zorlanmaktadır ve bunun üstesinden gelmeye çalışır1 yorum:

  1. merhaba blogunuuzu takipteyim,bana da beklerim:)
    sundaybunday.blogspot.com

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...